Тениски

Начало Форуми Тениски

• Автор
    Тема
    Marion
    Модератор

Здравейте ангажирани родители! Имам предложение за тениските, които искаме да купим за децата послучаи 24 Май. Вижте моля линка които съм сложила и кажете дали ви харесва предложената тениска -модел и цвят. На мен лично в червено най ми харесват, защото пасват и на дружеството\" Мартенца\".

Поздрави на всички и приятни почивни дни

Мариaна

http://www.teniskite.eu/index.php?page=e&element_id=291&tags=Azbuka-09.html

Виждате 9 отговора - 1 от 9 (от 9 общо)
  • Автор
    Отговори
    Velina
    Гост

Аз имам готовност да взема . Севда обаче междувременно беше предложила тя да купи, понеже фирмата е Варненска, а те ще пътуват до Варна. Така че очаквам включването на Севда,евентуално за да подтвърди. Ако не, аз ще ги взема, а плащането – при получване. За цвят – червено?

Marion
    Гост

Аз сащо съм за червен цвят тениски и смятам, че трябва да вземем еднакви тениски за всички деца.

geron
    Гост

За Джерон поръчвам 140ти размер, червена.

borislava
    Гост

последно кой ще купува тениските? да събираме ли пари предварително? всички ли вече поръчаха необх. номер? на мен още не ми е ясно дали всички са съгласни да купим тениските в един цвят.

Sevdalina
    Гост

Здравейте,

аз сьм вече вьв Варна. Мога да взема тениски по цени на едро. Трябва ми обаче точен списьк с размерите. Моля пратете ми досегашните порьчки, а тези които още не са порьчали могат да ми пишат направо майл.

Поздрав от морето

marten
    Гост

Севдалина,

Всъщност заявките до момента са 9, Борислаава може да има и off-line заявки. Във всеки случай тя ще ти изпрати списък до ден-два.

Sevdalina
    Гост

Zdravejte,

kakto veche vi pisah imam vyzmojnost da vzema teniskite direktno ot proizvoditel. Do momenta samo 2 ili 3 majki sa proqvili interes kym predlojenieto mi. Imam namerenie idnata sedmica da izpylnq porychkata, taka che ako nqkoi oshte ima interes molq da se svyrje s men vyzmojno naj-skoro.

Pozdrav Sevda

borislava
    Гост

Направи ми впечатление като посетих страницата с тениските, че има 116 големина и 128 но 122 няма. Явор например носи в момента 116, но аз бих му купила 122, за да я облече върху дрехите на празника, а през лятото да му е е свободна. Сте трябва които ги купува да прецени коя големина да вземем. Сега в събота 19.03. сте трябва да направим един списък с номерата и броя на тениските, които пък не може да дойде, да напише в форума името на детето си и големината

Борислава

Marion
    Гост

Ето линк и към другият модел, с повече цветове…

Виждате 9 отговора - 1 от 9 (от 9 общо)
  • Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.

Comments are closed.