Baba Marta

Начало Форуми Baba Marta

• Автор
    Тема
    Administrator
    Отговорник

Здравейте мили ангажирани родители,

както всички знаете скоро е Баба Марта и според мен би било хубаво, ако направим нещо по този повод с децата. Моето предложение е с родителска помощ те да си направят по една (или повече мартенички). Имам готовност да донеса материали (прежда и евтл. малки топчета за нанизване). Въпросът е има ли майки, които биха влезли в часа да покажат на децата как се усуква прежда и как се правят пискюли.

Ще се радвам на бързи отговори, за да имам време да набавя материали

Поздрав Севда

Виждате 5 отговора - 1 от 5 (от 5 общо)
  • Автор
    Отговори
    Sevdalina
    Гост

Мариански, супер си!

PS. разбира се объщението ми е и към татковците smiley

Marion
    Гост

Zdravei Sevda,

az 6te se vklü4a s udovolstvie da pomogna za izrabotvaneto na marteni4ki. A 6te donesa gotovi izpleteni za vsjako dete ot balgarskoto u4ili6te, napraveni sobstvenora4no ot prababata na Alex.

Pozdravi

Mariana

tbotev
    Гост

Idejata e strahotna i Dana veche njama tyrpenie. Az njama da moga "да покажа на децата как се усуква прежда и как се правят пискюли", no shte pomogna s kakvoto moga.

Todor

Diyana
    Гост

I as ste se vkluza estestveno.

yordanka.pirovska
    Гост

Ideata e super! Az sasto misleh da pokajem na dezata kak da si izrabotvat martenitsi. S Valio pravihme za raka po nai-lesniat variant. Za sajalenie az niama da moga da doida utre, tai kato prodaljavam da sam s losha nastinka. Frank ste doide, a toi edva li ste moje da pomogne mnogo na Valio v izrabotkata.

Виждате 5 отговора - 1 от 5 (от 5 общо)
  • Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.

Comments are closed.