Назад
  • Автор
    Тема
  • #290

    marlubo
    Модератор

      Priwet i ot men! Iskah da spodelja i wi predopredja, tche moite deza iskat da dojdat utre kostjumirani po slutchaj Fasching (tipitchno bulg. praznik, znam!). Ako ima i drugi kandidati,schte im e po weselo. Prijaten den na wsitchki i do utre Rumelia

    Виждате 5 отговора - 1 от 5 (от 5 общо)
    • Автор
      Отговори
    • #902
      tbotev

        Аз лично не виждам проблем с това, че не е БГ празник. Дана може би съЩо Ще се радва да е костюмирана.

        #901
        Velina

          Жижо много ще се радва отново да облече костюма си, който купихме за таз годишния Фашинг. Така че ние ще го донесем за всеки случай. Ще донеса също и рингове за игра, както и един “пъпеш” на въжета. Понеже Борислава беше предложила да се донесе нещо за хапване, аз мислех да донеса нещо като солена “торта” със зеленчуци + пресни ивици краставици. Ще взема салфетки. Удачно ли е? За пиене и/или нещо друго някой ще носи ли?
          поздрави!
          Велина

          #900
          borislava

            az syshto mislaj, che koito iska moje da doide s kostum. az ste donesa jabylkov sok i voda. Mojem ako ste syglasni da porychame piza ili i drugi maiki da donesat po neshto za jadene. Ima nalizo i zakuski, kafe. Ste go reschim utre na mesto. Izvinjavaite za latinizata. Opitah s stand bg klaviatura, no neshto mi njama bukvite 😉 Ot vkyshti ne e problem, no na rabotata stava samo taka. do utre Borislava

            #899
            Marion

              Super ideja. I nie 6te doidem s kostüm utre. Napitki nemojem da donesem, tai kato idvame s gradki transport i njama kak da gi nosim. No pak 6te donesa baniza:-)
              Pozdravi Mariana

              #898
              sprit3

                Чудесна идея за костюмите, Марти също ще се радва отново да облече своя. За съжеление много късно видях идеите и предложенията и нямам готовност да приготвя нещо за хапване, но ще купим на място. Лека вечер и до утре!

              Виждате 5 отговора - 1 от 5 (от 5 общо)

              Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата. Login here